Siirry sisältöön

Yhteystiedot

Asiakaspalvelu
Maanantai – Perjantai
8:00 – 16:00
010 318 3100
asiakaspalvelu@prodoor.fi

reklamaatio@prodoor.fi

Myynti
010 318 3102
myynti@prodoor.fi

tilausvahvistus@prodoor.fi

Huoltopäivystys 24h
010 318 3105

Stecos Oy
2811518-4

Laskutustiedot;

Verkkolaskut (ensisijainen)
Verkkolaskuosoite: 003728115184
Verkkolaskuoperaattori: (Maventa) 003721291126

Sähköpostilaskut
laskutus@prodoor.fi
Laskut PDF muodossa

Ota yhteyttä ja kysy lisää

  • Kenttä on validointitarkoituksiin ja tulee jättää koskemattomaksi.

Henkilöstö

Jukka Hiiri

Myynti, Keski- ja Itä-Suomi

050 339 7756

jukka.hiiri@prodoor.fi

Mika Lahti

Myynti, Länsi- ja Pohjois-Suomi

050 401 8175

mika.lahti@prodoor.fi

Jani Vehviläinen

Myynti, Varsinais- ja Etelä-Suomi

050 511 2268

jani.vehvilainen@prodoor.fi

Kari Hannila

Toimitusjohtaja

050 351 6804

kari.hannila@prodoor.fi

Eveliina Hannila

Palvelupäällikkö

045 673 8679

eveliina.hannila@prodoor.fi

Niko Markkanen

Tuotantopäällikkö

niko.markkanen@prodoor.fi

Juuso Tahkola

Asennuspäällikkö

050 309 3399

juuso.tahkola@prodoor.fi

Tony Hannila

Import / Export

tony.hannila@prodoor.fi

Tuotantotehdas

Kankaanpääntie 4,
41350 Laukaa as.

Tavaran toimitukset, ovelle 4
Asiakasnoudot, ovelta 6

Arkisin
8:00 – 16:00
050 411 4741


Pyydä tarjous

010 318 3102